]

Податок на розкіш авто 2020

Транспортний податок було впроваджено з 2015 року. Згідно статистичних даних, він є мізерною складовою від загальної суми місцевих податків і цей податок на розкішні авто складає всього щось біля 1% від загальної суми сплачених податків.

По факту це місцевий податок, але його ставка та механізм доволі чітко вказано у Налоговому кодексі України, тож місцеві ради не можуть вільно його трактувати та мають дотримуватись вказаних правил.

В 2020 році цей податок мають сплатити власники авто випущених не пізніше 2015 року і з вартістю понад 1 771 125 грн.

Наразі навіть існує список легкових авто, які підлягають оподаткуванню у 2020 році. До цього списку входить 203 автомобіля переважно люксових марок, таких як, AstonMartin, Bentley, BMW, Cadillac, Ferrari, Lamborghini, Land Rover, Lexus, Lincoln, Maserati, Mclaren та ін…

Даний список опубліковано на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Транспортний податок - Скільки коштує

Сума податку за володіння розкішним авто складає 25 000 гривень.

Ця сума незмінна і підлягає сплаті щороку, поки будуть виконуватись умови щодо вартості (1 771 125 грн. у 2020 році) та віку авто.
Сплатити цю суму необхідно протягом 60 днів після отримання відповідного листа.

Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку, обчисленого згідно з підпунктом 266.7.1 пункту 266.7 цієї статті, та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).


Copyright © 2024