]

Оплата єдиного податку для ФОП 3 групи за другий квартал 2017 року

ФОП третьої групи повинні сплатити єдиний податок не пізніше 10 календарних днів після останнього терміну подачі квартальної декларації. 

Зверніть увагу, що 20 серпня 2017 року припадає на вихідні, тож рекомендуємо оплатити податок до 19 серпня.

Єдиний податок — це основний податок підприємця, який сплачується суб'єктами господарської діяльності на спрощеній системі оподаткування. Він перераховується до місцевого податкового бюджету.

Скільки я маю сплатити

Розмір ставки єдиного податку для підприємців третьої групи встановлено у розмірі 3% від доходу за квартал (для платників ПДВ) і 5% від доходу за квартал для неплатників.

До 9 серпня ви мали здати податкову декларацію платника єдиного податку за 2 квартал 2017 року.  Якщо ви її здали, то тепер вам потрібно лише відкрити декларацію і взяти суму з рядка «14».

Саме таку суму податку вам потрібно буде сплатити.

Оплата відбувається на рахунки податкової інспекції, в якій зареєстровано суб'єкт господарської діяльності.

Штраф  за несплату єдиного податку за 2 квартал 2017 року 

У разі затримки сплати до підприємців застосовуються штрафні санкції. Якщо термін затримки менше 30 днів, то доведеться заплатити штраф у розмірі 10% погашеної суми боргу. Але якщо вже пройшло більше 30 днів, то сума податку, яку вам потрібно сплатити зростає вже на 20%.

Крім цього, ФОП, який прострочив терміни сплати ЄП, належить сплатити пеню. Вона нараховується з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати єдиного податку.


Copyright © 2024