]

Оплата єдиного податку для 3 групи ФОП за третій квартал 2016 року

ФОП, які належать третьої групи платників податку, повинні сплатити єдиний податок не пізніше 10 календарних днів після останнього терміну подачі квартальної декларації. Останнім днем подачі звітності за три квартали 2016 року було 9 листопада.

Оскільки 19 і 20 листопада 2016 року припадають на вихідні, то останній день сплати єдиного податку за 3 квартал для підприємців 3 групи — це 18 листопада.

Єдиний податок — це основний податок підприємця, який сплачується суб'єктами господарської діяльності на спрощеній системі оподаткування. Він перераховується до місцевого податкового бюджету.

Скільки я маю сплатити

Розмір ставки єдиного податку для підприємців третьої групи встановлено у розмірі 3% від доходу за квартал (для платників ПДВ) і 5% від доходу за квартал для неплатників.

До 9 листопада ви мали здати податкову декларацію платника єдиного податку за три квартали 2016 року.  Якщо ви її здали, то тепер вам потрібно лише відкрити декларацію і взяти суму з рядка «14».

Саме таку суму податку вам потрібно буде сплатити.

Оплата відбувається на рахунки податкової інспекції, в якій зареєстровано суб'єкт господарської діяльності.

Штраф  за несплату єдиного податку за 3 квартал 2016  

У разі затримки сплати до підприємців застосовуються штрафні санкції. Якщо термін затримки менше 30 днів, то доведеться заплатити штраф у розмірі 10% погашеної суми боргу. Але якщо вже пройшло більше 30 днів, то сума податку, яку вам потрібно сплатити зростає вже на 20%.

Крім цього, ФОП, який прострочив терміни сплати ЄП, належить сплатити пеню. Вона нараховується з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати єдиного податку.


Copyright © 2024