]

Як закрити ФОП у зоні АТО

 Для приватних підприємців із зони антитерористичної операції (АТО) передбачено особливий порядок, який регламентується Законом України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» 

Так, згідно статті 4 даного закону:

Для осіб, які зареєстровані та переселилися з території проведення антитерористичної операції в період її проведення, реєстрація фізичної особи - підприємця здійснюється державними реєстраторами за адресою тимчасового проживання без вимоги державних реєстраторів реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України в областях та місті Києві наявності реєстрації місця проживання за місцем проведення реєстраційних дій.

Ви можете подати документи про закриття ФОП до реєстратора за адресою свого тимчасового проживання навіть без реєстрації місця проживання.

Для проведення процедури закриття підприємцю треба надати державному реєстратору наступні документи:    

  •    паспорт (оригінал);
  •    заповнену заяву на реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця.

Після закінчення процедури прийняття документів, держреєстратор видає довідку про реєстрацію припинення підприємницької діяльності ФОП. 

Якщо ви закривали ФОП для того, щоб стати на облік у центрі зайнятості або отримання соціальних виплат то вам необхідно отримати витяг з реєстру, який підтвердить проведення процедури закриття.

Додаткова  інформація про закриття ФОП в Україні


Copyright © 2024